Depilacja laserowa bikini – cena, opinie, efekty

Postęp technologiczny bardzo widoczny jest między innymi w gabinetach medycyny estetycznej. Nowoczesna aparatura pozwala na realizację rozmaitych zabiegów. Jednym ze zdobyczy technologicznych jest możliwość realizacji depilacji laserowej.

Aparatura do usuwania owłosienia przy wykorzystaniu lasera została stworzona już w latach 60-tych XX wieku. Na początku jednak formuła ta nie miała zbyt dużej ilości zwolenników, gdyż zabieg był bolesny i nie gwarantował skuteczności na wysokim poziomie. Dzisiaj sytuacja ma się nieco inaczej – zabiegi depilacji laserowej gwarantują trwałość na najwyższym poziomie (do nawet kilku lat) i są praktycznie bezbolesne.

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa pozwala usuwać zbędne owłosienie nawet z najbardziej wrażliwych miejsc na naszym ciele, takich jak chociażby okolice bikini. To wygodny zabieg, na który decyduje się coraz większe grono kobiet i mężczyzn.

Podczas zabiegu depilacji bikini, wiązka światła dociera nawet w najtrudniej dostępne miejsca i doprowadza do rozpadu mieszek włosowy oraz komórki odpowiedzialne za wzrost włosów. Tym samym, osiągamy efekt gładkiej skóry na kilka lat.

Depilacja laserowa bikini – cena

Zabiegi depilacji laserowej nie należą do najtańszych. Jednakże, cena stale szybuje w dół. Już teraz pojedyńczą sesję zabiegu można zrealizować za około 300-400 złotych. Przy czym należy uwzględnić fakt, że aby usunąć 100% włosów niezbędne jest wykonanie 4-6 zabiegów.

Zabiegi wykonuje się w kilkutygodniowych odstępach. Okres rekonwalescencji (możliwe wystąpienie lekkich podrażnień i zaczerwienien) wynosi 1-2 dni.

Depilacja laserowa bikini – efekty i opinie

Depilacja laserowa to zabieg, który cieszy się naprawdę bardzo dobrymi opiniami. Przede wszystkim, zachwala się trwałość zabiegu i komfort. Z kolei bardzo dużo osób narzeka na… cenę, co zresztą jest w pełni zrozumiałem.

Nie mniej jednak, depilacja laserowa to zabieg warty polecenia, niezależnie czy chcemy depilować bikini czy inną część ciała.

Dodaj komentarz