African Mango na odchudzanie

Afrykańskie Mango to suplement, który bardzo szybko zdobył rzeszę zwolenników. Wszystko to jest wynikiem rezultatów, które gwarantuje suplementacja tego preparatu.

Każda osoba z nadwagą liczy na szybkie efekty odchudzania. Wyczerpujący trening, radykalna dieta… to nie wszystko. Coraz większą rolę w procesach odchudzania mają suplementy, takie jak African Mango.

African Mango na odchudzanie – właściwości

African Mango to roślina wywodząca się z terenów Ameryki Południowej. Osoby zamieszkujące te tereny od dawien dawna znają pro-zdrowotne właściwości tego owoca.

Przede wszystkim African Mango swoją skuteczność zawdzięcza błonnikowi – związkowi, który nie podlega trawieniu. Błonnik ma bardzo duży wpływ na układ pokarmowy i wydalniczy. Wykorzystywany jest w leczeniu zaparć i oczywiście nadwagi.

Przede wszystkim, błonnik oddziałuje na:

  • metabolizm (reguluje go)
  • nerki, wątrobę, jelita (oczyszcza je)
  • zaparcia
  • apetyt (hamuje go)

Dietetycy zalecają spożywanie błonnika w formie posiłków (błonnik pokarmowy jest dostępny w wielu powszechnie wykorzystywanych artykułach spożywczych) lub suplementu (np. African Mango).

African Mango – czy warto? Opinie Internautów.

W Internecie trudno znaleźć negatywne opinie na temat tego suplementu. Zdecydowana większość ma wydźwięk pozytywny lub neutralny. Poniżej prezentujemy kilka wybranych.

Nie mam wątpliwości – African Mango to skuteczny suplement diety. Wcześniej stosowałam różne preparaty, ale tylko ten działa tak szybko i mocno. Schudłam 4 kilogramy w ciągu miesiąca (bez diety!!!). Polecam! ~ Andżelika, 29 lat

Mogę powiedzieć jedno, afrykańskie mango działa. Stosowałem suplement w formie tabletek (z AfricanMango.pl) i… średnio 3kg na miesiąc, bez ćwiczeń i zmian w żywieniu ;-)! ~ Michał, 23 lata

Trudno o lepszy suplement. Stosowałam wraz z dietą (2200 kcal) i efekty naprawdę świetne. Poleciła mi te tabletki moja dietetyk, więc to chyba dostateczna rekomendacja. Raczej rzadko się zdarza, by suplementy diet były zalecane przez lekarzy.~ Karolina, 33 lata

Naszych czytelników zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami na temat produktu w komentarzach.

Dodaj komentarz