Jak powiększyć swoje piersi?

Piersi to jeden z najistotniejszych elementów kobiecej urody. Panie przykładają bardzo dużą uwagę do tego jak wygląda ich biust. Zwykle marzą o jędrnym biustem. Niestety, nie każda kobieta została takim obdarzona przez naturę. Na szczęście – nic straconego. Biust można efektywnie powiększyć korzystając ze sprawdzonych rozwiązań oferowanych przez medycynę plastyczną.

Zdecydowanie najpopularniejszą formą zabiegową jest powiększanie piersi przy wykorzystaniu silikonowych implantów. To rozwiązanie, które gwarantuje niezwykle wysoką efektywność – praktycznie można dowolnie powiększyć swój biust. Efekty utrzymują się dożywotnio. Co więcej – rozwiązanie te jest bezpieczne. W niewielkim odsetku napotyka się na jakiekolwiek problemy. Wadą tego rozwiązania jest z całą pewnością długi okres rekonwalescencji. Wynosi on bowiem kilka miesięcy.

Sporym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowym. Ten związek występuje naturalnie w organizmie ludzkim, dlatego też jego aplikacja jest rozwiązaniem bezpiecznym. Kwas hialuronowy powszechnie wykorzystywany jest w modelowaniu niemal całego ciała. Efektywność zabiegu tego typu stoi na bardzo wysokim poziomie. Niestety, rozwiązanie ta ma jedną wadę – a mianowicie: trwałość. Pozostawia ona wiele do życzenia. Wszak, efekty zabiegu utrzymują się zwykle do trzech lat.

Innowacyjną, cieszącą się sporą popularnością metodą jest lipomodeling, a konkretniej modelowanie ciała własną tkanką tłuszczową. To skuteczna metoda, która daje naturalne efekty. Wszak, wykorzystywany materiał pochodzi z innej części naszego ciała. Zabieg dzieli się na dwie części – odsysanie (liposukcję) tłuszczu oraz aplikację. Materiał zostaje poddany odwirowaniu. Przyswajalność przeszczepionego tłuszczu bywa bardzo różna, może wynosić zarówno  30, jak i 90 procent.

Ponadto, piersi można powiększyć mniej inwazyjnymi metodami, a mianowicie: poprzez suplementację fitoestrogenów (np. ProBreast Plus) oraz specjalne ćwiczenia. Warto jednak mieć na uwadze, że te metody nie dają gwarancji rezultatów – w przeciwieństwie do wyżej przedstawionych zabiegów.

Dodaj komentarz