Chcesz powiększyć piersi? Poznaj najlepsze zabiegi na większy biust.

Uroda dla kobiet to element, który jest niezwykle ważny. Kobiety przykładają ogromną uwagę do tego jak wyglądają. Nic więc dziwnego w tym, że tak często decydują się korzystać z rozmaitych zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną.

Elementem w który ingerują szczególnie często jest biust. Panie uważają, że to jeden z najważniejszych czynników kształtujący ich kobiecość. W zasadzie, trudno się z tym nie zgodzić. To podstawowy atut urodowy.

Jak powiększyć, ujędrnić i wymodelować biust?

Niestety, modelowanie, powiększanie i ujędrnianie piersi wiąże się z koniecznością zastosowania jednego z zabiegów medycyny estetycznej. Naturalne metody takie jak tabletki, dieta, czy żele, są bowiem niewystarczająco skutecznej. Efektywność gwarantowana jest tylko i wyłącznie przez zabiegi realizowane w gabinetach estetyczno-plastycznych. Poniżej prezentujemy trzy rozwiązania, które cechuje zdecydowanie najwyższa efektywność.

Nadal, najpopularniejszą formą powiększania biustu są implanty piersiowe. Wszczepienia ciała obcego w postaci wkładki silikonowej o anatomicznym lub okrągłym kształcie to nie tylko gwarancja powiększenia biustu, ale także dożywotniej trwałości. Obecnie, żadne inne rozwiązanie nie pozwala cieszyć się efektami przez całe życie.

Sporym zainteresowaniem cieszy się również modelowanie piersi przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. To nieco mniej inwazyjny zabieg. Niestety, jego trwałość to maksymalnie 36 miesięcy. Kobieta powiększająca w ten sposób piersi jest zmuszona do odnawiania i uzupełniania wchłanianego preparatu średnio co trzy miesiące. Jest to mało wygodne i wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Ostatnimi czasy, dosyć popularną formą powiększania piersi jest lipomodeling. To rozwiązanie, które często określane jest mianem „2 w 1”. Wszak, opiera się na dwóch procesach liposukcji i modelowaniu piersi uzyskanym materiałem. To rozwiązanie, które cechuje skuteczność, którą trudno określić. Zwykle przyswaja się bowiem od 20-80% aplikowanej tkanki tłuszczowej, reszta jest wchłaniana. Tak duże zróżnicowanie wynika z indywidualnych uwarunkowań organizmu.

 

Dodaj komentarz